ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » ELEKTRONIK

Elektronik

Eprom (Beyin) sistemi ve yazılımı ile konfigüre edilmiş yeni model araçların, elektronik cihazlarla bilimsel arıza tespiti ve garantili onarım hizmeti. Firmamızda, otomobillerde bulunan elektronik modüllerin sorunlarına kesin çözümler sunuyoruz. Aşağıda sunduğumuz çözümlerin bir kısmı yer almaktadır. Aracınızın elektrik ve elektronik aksamında meydana gelmiş tüm arızalar uzman çalışanlarımız tarafından titiz bir çalışma ile tespit edilerek giderilmektedir.
 
Tüm araçların arıza teşhisi: Orjinal arıza tespit cihazlarıyla diagnostic test ve arıza tespiti
 
ABS tamirleri
Airbag beyinlerinin tamiri
Yol bilgisayarları onarımı
Elektronik motor beyni (ECU) programlama
Motor beyni tamiri
Araçların gövde kontrol sistemlerinin tamiratı
İmmobilizier tamiri
Dijital km gösterge tamirleri
Elektronik klima kontrolü ve tamiri
Araçların anahtar tamiri
Araçların Otomatik şanzıman ve Easytronic Mta şanzıman ünitelerinin tamiratı ve programlanması
Her marka aracın radyo, cd ve cd changer elemanlarının tamiri
Her marka aracın radyo kodlarının çözülmesi ve tamiri
Airbag (Hava Yastığı) Tamiri
 
Airbag üniteleri aracın kaza anında aldığı darbeye bağlı olarak emniyet kemerlerinin gerilme, airbag balonlarının patlama şiddetini ayarlamaktadır. Airbag beyinlerinde oluşan arızalar gözardı edildiğinde kaza anında airbag balonları açılmaz ve hayati riskler söz konusu olabilir.
 
Elektronik Oto Beyni (ECU)
 
Motor kontrol ünitesi yeni nesil dizel veya benzinli fark etmeksizin araçların mekanik ve motor aksamını kontrol edip, araca adeta hükmeder. Motor kontrol ünitesindeki herhangi bir arıza hali veya hatalı programlama halinde araca yanlış zamanda yanlış işlem emri verilmesiyle daha büyük sorun yaşanabilir. Bu sebeple elektronik oto beynini, tüm işlevlerini yerine hatasız getirebilecek şekilde onarmak hayati önem arz etmektedir.